NodeSymlinks (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Edit
te: మార్చు

en: Links
te: లంకెలు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు
