NodeSymlinks (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
