NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Node
be: Вузел

en: Parent item
be: Бацькоўскі элемент

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Path alias
be: Шлях сіноніма

en: The path is already in use.
be: Шлях ужо выкарыстоўваецца.
