NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস
