NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Parent item
bo: རྣམ་གྲངས་གོང་མ

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Path alias
bo: བརྒྱུད་ལམ་གྱི་མིང་གཞན

en: Pattern for all @node_type paths
bo: @node_type་སྦྲེལ་ལམ་ཡོངས་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Pattern for all @language @node_type paths
bo: @language་ཀྱི་@node_type་སྦྲེལ་ལམ་ཡོངས་ཀྱི་དཔེ་ཡིག
