NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Node
bs: Nod

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: Path alias
bs: Pseudonim putanje

en: The path is already in use.
bs: Putanja se već koristi.
