NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: Links
et: Lingid

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Node
et: Postitus

en: Parent item
et: Vanemelement

en: Menu link
et: Menüülink

en: Original
et: Originaal

en: Path alias
et: Aadressi alias

en: The path is already in use.
et: Viide on juba kasutusel.
