NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Path alias
hr: Putanja nadimka

en: Pattern for all @node_type paths
hr: Obrazac za sve @node_type putanje

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
hr[0]: Stvaranje aliasa "na veliko" završeno, jedan alias stvoren.
hr[1]: Stvaranje aliasa "na veliko" završeno, @count aliasa stvoreno.

en: The path is already in use.
hr: Putanja je zauzeta.

en: language neutral
hr: neutralni jezik

en: Pattern for all @language @node_type paths
hr: Obrazac za sve @language @node_type putanje

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
hr: Zadani obrazac putanje za @node_type (primjenjuje se na sve @node_type vrste sadržaja s praznim obrascima ispod)
