NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Node
hu: Tartalom

en: Parent item
hu: Szülő elem

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
hu: Alapértelmezés szerinti útvonal minta (felhasználja minden olyan tartalomtípushoz, amelynek üres a mintája lejjebb)

en: Original
hu: Eredeti

en: Add location
hu: Hely hozzáadása

en: Path alias
hu: Útvonalálnév

en: Pattern for all @node_type paths
hu: Minta minden @node_type útvonalnak

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
hu[0]: A tartalmak tömeges létrehozása sikeresen befejeződött, egy álnév jött létre.
hu[1]: A tartalmak tömeges létrehozása sikeresen befejeződött, @count álnév jött létre.

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: The path is already in use.
hu: Az álnév már más útvonalhoz van rendelve.

en: Fragment
hu: Részlet

en: The menu link for this node.
hu: Ennek a tartalomnak a menühivatkozása.

en: language neutral
hu: nyelvfüggetlen

en: Pattern for all @language @node_type paths
hu: Minta minden @language nyelvű @node_type útvonalnak

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
hu: Alapértelmezés szerinti útvonalminta @node_type számára (felhasználja minden olyan @node_type tartalomtípushoz, amelynek üres a mintája lejjebb)
