NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Breyta

en: Links
is: Hlekkir

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Node
is: Nóða

en: Parent item
is: Foreldri

en: Original
is: Upprunalegt
