NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Parent item
ka: მშობელი

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული
