NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Node
lv: Mezgls

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
lv: Noklusētais ceļa šablons (attiecas uz visiem satura tipiem, kuriem nav norādīts šablons)

en: Original
lv: Oriģināls

en: Path alias
lv: Ceļa aizstājvārds

en: The path is already in use.
lv: Ceļš jau tiek izmantots.
