NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: Links
mr: दुवे

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Node
mr: शाखा
