NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Parent item
nn: Overordna element

en: Path alias
nn: Sti-alias
