NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ
