NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: سجل

en: Edit
fa: تدوین

en: Links
fa: واصلیها

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Node
fa: محتوا

en: Parent item
fa: عنصر والد

en: Menu link
fa: واصلی قائم

en: Path alias
fa: نام مستعار مسیر

en: The menu link for this node.
fa: واصلی قائم برای این گره.
