NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Node
sl: Vozlišče

en: Parent item
sl: Starševski element

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Path alias
sl: Vzdevek za pot

en: The path is already in use.
sl: Naslov je že uporabljen.
