NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Node
sq: Nyjë

en: Parent item
sq: Zëri prind

en: Path alias
sq: shto alias

en: The path is already in use.
sq: Pozicioni është rregullisht në përdorim.
