NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Links
th: ลิงก์

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Parent item
th: เมนูหลักของเมนูย่อยนี้

en: Path alias
th: พาธนามแฝง

en: The path is already in use.
th: ตำแหน่งพาธถูกใช้งานไปแล้ว
