NodeSymlinks (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Node
af: Mode

en: Parent item
af: Voorganger-item.

en: Path alias
af: Pad alias

en: The path is already in use.
af: Die pad is alreeds in gebruik,
