NodeSymlinks (7.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Node
ast: Noyu

en: Parent item
ast: Elementu padre

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Path alias
ast: Alias del camín
