NodeSymlinks (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Node
bg: Материал

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Original
bg: Оригинал

en: Path alias
bg: Обновяване на псевдоним

en: The path is already in use.
bg: Адресът вече се използва.
