NodeSymlinks (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Node
eo: Nodo

en: Parent item
eo: Patra ero

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Path alias
eo: Vojkromnomo

en: The path is already in use.
eo: La vojo jam estas uzata.
