NodeSymlinks (7.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Menu link
fil: Kawing sa menu

en: Path alias
fil: Palayaw na landas
