NodeSymlinks (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Node
kk: Түйін

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Path alias
kk: Жол бүркеніш аты

en: The path is already in use.
kk: Бұл жол бұрыннан қолданылады.
