NodeSymlinks (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು
