NodeSymlinks (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Pathauto
my: လမ်းကြောင်းအားအလိုအလျောက်သတ်မှတ်ပါ
