NodeSymlinks (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Menu link
nl: Menulink

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
nl: Standaard padpatroon (wordt toegepast op alle node-types hieronder met blanco patronen)

en: Original
nl: Origineel

en: Add location
nl: Locatie toevoegen

en: Path alias
nl: Pad-alias

en: Add Location
nl: Locatie toevoegen

en: Pattern for all @node_type paths
nl: Patroon voor alle @node_type-paden

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van nodes voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van nodes voltooid, @count aliassen aangemaakt.

en: Link title
nl: Linktitel

en: The path is already in use.
nl: Het pad wordt al gebruikt.

en: All alternate node locations
nl: Alle alternatieve node-locaties

en: Original Node
nl: Originele node

en: Parent Item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Last breadcrumb is
nl: Laatste breadcrumb is

en: Parent of the current menu item
nl: Bovenliggend menu-onderdeel

en: Current menu item title
nl: Titel van huidig menu-onderdeel

en: Current menu item as link
nl: Huidig menu-onderdeel als link

en: Show in More Locations
nl: Weergeven in Meer Locaties

en: Delete Location(s)
nl: Locatie(s) verwijderen

en: Allows a node to appear in multiple places in the menu hierarchy, while preventing duplicate indexing through META ROBOTS tags.
nl: Maakt het mogelijk om een node op verschillende plaatsen in de menu-hiërarchie te tonen; het indexeren van duplicaten wordt tegengegaan via META ROBOTS tags.

en: The menu link for this node.
nl: De menulink voor deze node.

en: language neutral
nl: taalneutraal

en: Pattern for all @language @node_type paths
nl: Patroon voor @node_type-paden in het @language

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon voor @node_type (toegepast op alle @node_type inhoudstypen waarvan hieronder geen patroon is ingevuld)
