NodeSymlinks (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Edit
ru: Редактировать

en: Links
ru: Ссылки

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Node
ru: Материал

en: Parent item
ru: Родитель

en: Menu link
ru: Ссылка меню

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
ru: Шаблон адреса по умолчанию (применяется ко всем типам материалов, для которых ниже не заданы шаблоны)

en: Original
ru: Оригинал

en: Add location
ru: Добавить местоположение

en: Path alias
ru: Синоним пути

en: Pattern for all @node_type paths
ru: Шаблон для всех адресов материалов типа @node_type

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
ru[0]: Массовое обновление материалов завершено. Создан один синоним.
ru[1]: Массовое обновление материалов завершено. Создано @count синонима.
ru[2]: Массовое обновление материалов завершено. Создано @count[2] синонимов.

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: The path is already in use.
ru: Путь уже используется.

en: Fragment
ru: Фрагмент

en: The menu link for this node.
ru: Ссылка в меню для этого материала.

en: language neutral
ru: язык нейтрален

en: Pattern for all @language @node_type paths
ru: Шаблон для всех путей @language @node_type

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
ru: Шаблон пути по умолчанию для @node_type (применяется ко всем типам материала @node_type с пустыми шаблонами ниже)
