NodeSymlinks (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Edit
sv: Redigera

en: Links
sv: Länkar

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Node
sv: Nod

en: Parent item
sv: Ovanliggande val

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
sv: Standardmönster för sökvägar (gäller för alla noder utan eget mönster nedan)

en: Add location
sv: Lägg till plats

en: Path alias
sv: Sökvägsalias

en: Pattern for all @node_type paths
sv: Mönster för alla sökvägar av typen @node_type

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
sv[0]: Massgenerering av noder slutfördes, ett alias genererades.
sv[1]: Massgenerering av noder slutfördes, @count alias genererades.

en: Link title
sv: Titel för länk

en: The path is already in use.
sv: Sökvägen används redan.

en: The menu link for this node.
sv: Menylänen för den här noden.

en: language neutral
sv: språkneutral

en: Pattern for all @language @node_type paths
sv: Mönster för alla sökvägar till @language @node_type

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
sv: Förvalt sökvägsmönster för @node_type (gäller för alla innehållstyper @nod_type med tomma mönster nedan)
