NodeSymlinks (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Edit
cs: Upravit

en: Links
cs: Odkazy

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Node
cs: Uzly

en: Parent item
cs: Nadřazená položka

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
cs: Výchozí vzor cesty (aplikován na všechny uzly, které nemají níže nic vyplněno)

en: Original
cs: Původní

en: Path alias
cs: Alias cesty

en: Pattern for all @node_type paths
cs: Vzor pro všechny cesty @node_type

en: Link title
cs: Název odkazu

en: The path is already in use.
cs: Cesta je již používána.

en: The menu link for this node.
cs: Odkaz v menu pro tento uzel.

en: language neutral
cs: jazykově neutrální

en: Pattern for all @language @node_type paths
cs: Šablona pro všechny uzly typu @node_type v jazyce @language

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona pro uzly typu @node_type (aplikována na všechny uzly typu @node_type s nevyplněnou šablonou níže)
