NodeSymlinks (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Edit
cy: Golygu

en: Links
cy: Dolenni

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Node
cy: Nod

en: Parent item
cy: Eitem rhiant

en: Original
cy: Gwreiddiol

en: Path alias
cy: Llwybr arallenw

en: Link title
cy: Pennwad dolen

en: The path is already in use.
cy: Mae'r llwybr yn cael ei ddefnyddio'n barod.
