NodeSymlinks (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Node
eu: Nodoa

en: Parent item
eu: Elementu gurasoa

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Original
eu: Originala

en: Path alias
eu: Bide-izenaren ezizena

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: The path is already in use.
eu: Bide-izena dagoeneko erabiltzen da.

en: language neutral
eu: Hizkuntza neutrala
