NodeSymlinks (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Edit
fa: ویرایش

en: Links
fa: پیوندها

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Node
fa: محتوا

en: Parent item
fa: آیتم والد

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Original
fa: اصلی

en: Path alias
fa: نام مستعار مسیر

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: The path is already in use.
fa: مسیر هم اکنون در حال استفاده است.

en: The menu link for this node.
fa: پیوند منو برای این گره.
