NodeSymlinks (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Node
gl: Nodo

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
gl: Patrón predefinido de ruta (aplícase a todos os nodos que teñan os seus patróns sen especificar máis abaixo).

en: Original
gl: Orixinal

en: Path alias
gl: Alias de ruta

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: The path is already in use.
gl: A ruta xa está en uso.
