NodeSymlinks (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Node
mn: Зангилаа

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл
