NodeSymlinks (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Node
pl: Węzeł

en: Parent item
pl: Element nadrzędny

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
pl: Domyślny wzorzec ścieżki (ma wpływ na wszystkie poniższe typy węzłów, dla których nie zdefiniowano wzorców)

en: Original
pl: Oryginał

en: Add location
pl: Dodaj lokalizację

en: Path alias
pl: Alias adresu

en: Pattern for all @node_type paths
pl: Wzór dla wszystkich adresów @node_type

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
pl[0]: Masowe generowanie dla węzłów zakończone; wygenerowano jeden alias.
pl[1]: Masowe generowanie dla węzłów zakończone; wygenerowano @count aliasy.
pl[2]: Masowe generowanie dla węzłów zakończone; wygenerowano @count aliasów.

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: The path is already in use.
pl: Podana ścieżka już istnieje.

en: Parent Item
pl: Pozycja nadrzędna

en: The menu link for this node.
pl: Odnośnik menu prowadzący do tego węzła.

en: language neutral
pl: Neutralny językowo

en: Pattern for all @language @node_type paths
pl: Wzory ścieżek dla wszystkich węzłów typu @node_type w języku @language

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
pl: Domyślny wzór ścieżki dla @node_type (dotyczy wszystkich typów zawartości @node_type które nie mają wypełnionego wzoru)
