NodeSymlinks (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Parent item
ps: پلرين توک
