NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Node
az: Material

en: Parent item
az: Valideyn element

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Path alias
az: Yol ləqəbi
