NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Parent item
he: שורת אב

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Path alias
he: כינוי נתיב

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: The path is already in use.
he: מיקום זה כבר נמצא בשימוש.

en: language neutral
he: שפה ניטראלית
