NodeSymlinks (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Node
hy: Նոդ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում
