NodeSymlinks (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikomas visiems mazgams jei jų modelis nenurodytas)

en: Original
lt: Orginalas

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count kelias sugeneruotas.
lt[1]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count keliai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count[2] kelių sugeneruota.

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: The path is already in use.
lt: Nurodytas kelias jau naudojamas.

en: The menu link for this node.
lt: Šio mazgo meniu nuoroda.
