NodeSymlinks (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Node
ml: നോഡ്

en: Parent item
ml: പാരന്റ് ഐറ്റം
