NodeSymlinks (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Node
ne: नोड

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: Original
ne: असली
