NodeSymlinks (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Edit
ro: Editați

en: Links
ro: Legături

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Node
ro: Nod

en: Parent item
ro: Articol părinte

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
ro: Model cale implicită (se aplică tuturor tipurilor de noduri care nu au definite mai jos modele de cale)

en: Original
ro: Originală

en: Path alias
ro: Alias cale

en: The path is already in use.
ro: Calea este deja în uz.
