NodeSymlinks (7.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Edit
ur: تدوین

en: Links
ur: لنکس

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Node
ur: نوڈ

en: Parent item
ur: پیرنٹ آئیٹم
