Noggin (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Background color
be: Колер фона

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
