Noggin (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Left
bo: གཡོན
