Noggin (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
