Noggin (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Left
hy: Ձախ
